EN

Příchuť zla

Wendy Dranfield


Minulost volá. Třetí díl návykové detektivní série.
Madison Harperová s pomocí Natea Monroea konečně očistila své jméno. Teď musí znovu vybudovat svou kariéru a také vztah se synem, s nímž se během uvěznění nesměla vídat. Hned první den cestou do práce Madison najde havarované auto, v něm spoustu krve a opuštěné batole. Vzápětí se rozjíždí vyšetřování plné komplikací. Nateovi se mezitím ozve otec Jack Connor, což nevěstí nic dobrého. Vezme spravedlnost do svých rukou, nebo ďábelského kněze přenechá s největším sebezapřením policii?

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Little Girl Taken
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Vlčková
Počet stran 384
EAN 9788076625365
Datum vydání 16.10.2023
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Madison Harperová s pomocí Natea Monroea konečně očistila své jméno. Teď hodlá znovu vybudovat nejen svou kariéru, ale i vztah se synem, s nímž se během uvěznění nesměla stýkat.

Hned první den cestou do práce Madison zahlédne pod srázem u silnice havarované auto. Je říjen, tma, zima, leje jako z konve, a tak ji nepřekvapuje, že na mokré vozovce někdo nezvládl řízení a skončil mimo asfalt. Vydá se účastníkům nehody na pomoc, ale ve voze najde jen spoustu krve a opuštěnou, zhruba roční holčičku. Vzápětí se rozjíždí vyšetřování plné komplikací.

Nateovi se mezitím po delší době ozve otec Jack Connor, což nevěstí nic dobrého. Vezme soukromý vyšetřovatel spravedlnost do vlastních rukou, nebo ďábelského kněze přenechá s největším sebezapřením policii?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Madison Harperová"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Wendy Dranfield

Wendy Dranfield

Wendy Dranfield je bestsellerová autorka krimi série s detektivem Madison Harperovou. Pracovala jako asistentka koronera, ale pak se dala na dráhu spisovatelky. Dnes píše samostatné thrillery, krimi série a povídky. Některé její knihy byly zařazeny do užšího výběru v rámci různých spisovatelských soutěží a ocenění, včetně soutěže časopisu Mslexia a International Thriller Writers Awards – ocenění udělované stejnojmennou organizací. Více informací najdete na autorčině webu: www.wendydranfield.co.uk.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM