EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Vražedná naděje

Wendy Dranfield


Krev nelže. Čtvrtý díl návykové detektivní série.
Přípravy na Den díkůvzdání v městečku Lost Creek jsou v plném proudu, když Madison přivolají k vraždě pečovatelky. Kdo mohl zabít tak laskavou ženu, která celý svůj život pomáhala ostatním? Nečekaný předmět nalezený na místě činu by mohl vyšetřování posunout správným směrem – pak ale dojde k šokujícímu úmrtí v policejním týmu. Nate Monroe mezitím řeší šest let starý případ zmizení manželky a vnuka majitele místního bistra. Je možné, že mají všechny znepokojivé události společného jmenovatele?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 4
Jazyk čeština
Původní název Gone to Her Grave
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Vlčková
Počet stran 368
EAN 9788076626522
Datum vydání 13.05.2024
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Hmotnost 0,481
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Detektiv Madison Harperová se těší na Den díkůvzdání, který po letech strávených ve vězení konečně zase oslaví se svým synem. Ale ani jí, ani městečku Lost Creek není poklidný sváteční den dopřán. V domě na okraji města je totiž bez známek života nalezena Terri Summersová, pečovatelka z místního domova pro seniory. Byla to laskavá žena, která si žila svůj život a do ničeho se nepletla, tak proč by jí někdo ubližoval? Madison má pramálo vodítek a náhlé úmrtí v policejním týmu do vyšetřování vnese ještě větší zmatek.

Plné ruce práce má i Nate Monroe. Rozhodl se totiž prozkoumat odložený případ, jehož stín se nad Lost Creek vznáší už šest let – zmizení manželky a vnuka Vince Radera, majitele místního bistra. Podaří se Nateovi vyřešit záhadu a najít odpovědi, po kterých Vince tak dlouho prahne?

Oba případy jsou spletité a plné neznámých a naděje na jejich rozmotání může být vražedná…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Madison Harperová"

Hodnocení čtenářů

Veronika Staníčková
Všechny dosavadní knihy se odehrávají s opravdu krátkým časovým rozestupem a mě nepřestává fascinovat, jak vysokou laťku si série stále drží. Je až neuvěřitelné, jak Wendy Dranfield posunula hranice čtivosti jiných knih. Protože jiné knihy, které bych dříve označila za čtivé, série s Madison Harperovou nechává daleko za sebou. Čtvrtý díl s názvem Vražedná naděje vás totiž opět vtáhne od začátku do konce. Absence hluchých míst, skvěle promyšlená zápletka, dva případy, které vás budou oba zajímat a budete jim chtít přijít na kloub, perfektní postavy a jejich myšlenkové pochody. I vyšetřování na menším městě působí opravdu autenticky. Autorka šla opět do hloubky a umí se svým příběhem čtenáře dotknout. Nestává se totiž často, abych u knihy tohoto žánru měla i v očích slzy a jsem přesvědčená, že nejsem zdaleka jediná. A ten závěr? Tohle si prostě chcete přečíst! Doporučuju všem, kteří nevyhledávají potoky krve, ale mají rádi čtivé a promyšlené detektivky. A vlastně i všem ostatním, protože si opravdu myslím, že série s Madison Harperovou je aktuálně to nejlepší, co si v rámci žánru můžete přečíst. Naprosto jsem jí propadla a nemůžu se dočkat pokračování!
Magda Závodná
Každý díl, který od Wendy Dranfieldové čtu je lepší a lepší.🔝🔝 Madison Harperová vyšetřuje zákeřnou smrt mladé pečovatelky. Nate Monroe se poušti do odhalení případu ztracené ženy majitele místního bistra a jejich vnuka. Opět skvěle sestavený příběh, který vás nutí číst a otáčet stránku za stránkou. Na scéně se objeví i sestra Madison, se kterou jsme se setkali v minule knize. A Madison z toho rozhodně nadšená není. Můj pocit: Asi jsem nečekala, že u nějaké detektivky budu plakat…a stalo se. A nejen jednou…připravte se na emocionální jízdu, ale i skvělý krimi příběh. Wendy si čtenáře skvěle nachystala na pátý díl.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Wendy Dranfield

Wendy Dranfield

Wendy Dranfield je bestsellerová autorka krimi série s detektivem Madison Harperovou. Pracovala jako asistentka koronera, ale pak se dala na dráhu spisovatelky. Dnes píše samostatné thrillery, krimi série a povídky. Některé její knihy byly zařazeny do užšího výběru v rámci různých spisovatelských soutěží a ocenění, včetně soutěže časopisu Mslexia a International Thriller Writers Awards – ocenění udělované stejnojmennou organizací. Více informací najdete na autorčině webu: www.wendydranfield.co.uk.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM