EN

Percy Jackson - Zloděj blesku (Grafický román)

Grafický román

Rick Riordan


Komiksové zpracování slavného bestselleru, který dobyl svět!
Percy Jackson dosud vídal mytologické příšery a olympské bohy jen na stránkách učebnic, teď mu však bez varování vstoupili do života. A co hůř, některé z nich se Percymu povedlo pořádně naštvat. Navíc se stal hlavním podezřelým z krádeže blesku vládce bohů Dia. Nyní má pouhých deset dnů na to, aby jeho ukradený majetek našel, vrátil zpět a při tom – jen tak mimochodem – nastolil mír na válčícím Olympu. Dokáže Percy s pomocí svých přátel tento nadlidský úkol zvládnout?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Rick Riordan
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název The Lightning Thief: The Graphic Novel
Původní jazyk angličtina
Překladatel Dana Chodilová
Počet stran 128
EAN 9788025363423
Datum vydání 10.08.2023
Věk od 11
Formát 160x230 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,427
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Komiksové zpracování slavného bestselleru, který dobyl svět!

Mytologické příšery a olympští bohové, které dosud Percy Jackson vídal jen na stránkách učebnic, vstoupili bez varování do jeho života a obrátili jej vzhůru nohama. Některé z nich rozhněval a co hůř, stal se podezřelým z krádeže blesku vládce bohů Dia. Nyní má pouhých deset dnů na to, aby jeho ukradený majetek našel, vrátil zpět a při tom, jen tak mimochodem, nastolil mír na válčícím Olympu. Dokáže Percy s pomocí svých přátel tento nadlidský úkol zvládnout?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Percy Jackson"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Rick Riordan

Rick Riordan

Narodil se v texaském San Antoniu v USA. Řadu let učil angličtinu a dějepis na střední škole v Kalifornii. Příběhy z řecké mytologie vyprávěl synovi Haleymu, který jej požádal, zda by nevymyslel něco nového se stejnými postavami – a tak se zrodila pětidílná série s hlavním hrdinou Percym Jacksonem, za kterou autor získal řadu literárních ocenění. Další jeho série čerpají například z egyptské nebo severské mytologie. Riordanovy knihy už byly přeloženy do více než čtyřiceti jazyků.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM