EN

Co se děje v kruhu a jiných tvarech?

Magda Garguláková


Pořádně rozjetá kniha plná tvarů. S ilustracemi Lukáše Fibricha!
Jaké podoby a tvary na sebe bere svět kolem nás? Pojďte to zjistit s touhle báječnou knihou napěchovanou hravými ilustracemi! Ze spirálovitého schodiště se vám zatočí hlava, s trochou štěstí se zařadíte do divokého provozu na kruhovému objezdu, vymotáte se ze slepých uliček obdélníkového bludiště a poznáte mystické trojúhelníky bájných pyramid. A tím to zdaleka nekončí – čekají vás další úžasná místa k objevování. Tahle barevná interaktivní publikace vás bude bavit do nejmenšího detailu.

Detailní informace

Ilustrátor Fibrich Lukáš
Jazyk čeština
Počet stran 36
EAN 9788000070186
Datum vydání 02.10.2023
Věk od 3
Formát 180x250 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,393
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

O čem vlastně že ta kniha je? O tvarech? Ano, tak trochu. Spíš je ale o tom, co se děje kolem nás. A co tedy ten tvar? Je vůbec důležitý? No že váháš, a jak! Dává rámec, vymezuje prostor, v jeho hranicích se mnohé děje. Uvidíš… stačí dát prostor své fantazii a dívat se jak tvary ožívají.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Magda Garguláková

Magda Garguláková

Vystudovala jsem dějiny umění na Filosofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V roce 2011 jsme s přáteli založili brněnskou galerii OFF/FORMAT, která vystavuje a podporuje současné progresivní umění, především tvorbu mladých umělců. Zde se věnuji kurátorské činnosti a zajišťuji mnohé únavné, nicméně nezbytné a cenné provozní, organizační a propagační aktivity. Po nějaký čas jsem pracovala v marketingu, ale již dávno jsem se zamilovala do knih. Ty, i přes ustavičné brblání rodiny, rychle zaplňují náš obytný prostor a činí ho tak těsnějším, o to však útulnějším a podněty nabitým místem. Pod hlavičkou galerie jsem redaktorsky připravila a vydala několik uměleckých publikací, počínaje katalogy nadějných umělců přes odborné publikace po beletrii s autorskými ilustracemi a knihy pro děti popularizující dějiny umění. Od roku 2019 zhodnocuji tyto zkušenosti v B4U Publishing jako redaktorka literatury pro nejmenší, jejíž kvalitu ověřuji i na svých dvou dcerkách – předškolačce a malé školačce. 
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM